Корзина покупок

VirtueMart
Ваша корзина пуста.


Збірка "Мелодії України" 3Збірка "Мелодії України" 9

Збірка "Мелодії України" 8
Увеличить


Збірка "Мелодії України" 8


Цена: 55.00 грн

Задайте вопрос по этому товару

Вашій увазі пропонується восьмий диск із серії "Мелодії України", який записав Національний оркестр народних інструментів України. Щоб зрозуміти глибинну ментальність народу, потрібно слухати його музику. Вона виокремлює і підкреслює характерні риси людини, її духовні переживання.

Українська земля – Матір багатьох народів. Український мелос завжди розвивався поряд з музикою інших народів, яких на наших теренах проживає понад сто. Відбувалося і відбувається постійне взаємопроникнення. Це збагачує музику всіх національностей. Восьмий диск є прикладом цього. В ньому поруч з українською музикою, яку представляють чудові композитори Л. Ревуцький, Я. Лапинський, М. Стецюк, К. Домінчен та інші, звучать музичні твори композиторів, які прониклися народною музикою інших народів і через своє власне світосприйняття зуміли виявити характерні риси музикування молдавського, єврейського, румунського і угорського народів.

Прекрасне соковите колористичне звучання оркестру, його ансамблева злагодженість, вправність і досконала віртуозність музикантів дозволять Вам замилуватися високою майстерністю у виконанні всіх музичних творів і отримати естетичну насолоду від дотичності до народно-інструментального мистецтва України. Впевнені, що тільки така музика звеличує людину і підносить її дух у високість.

1. Козачок, музика: Л. Ревуцький 
2. Рапсодія для цимбал з оркестром, музика: М. Стецюн 
3. 2 частини з сюїти "Народні замальовки", музика: Е. Льонко 
4. Молдавські народні мелодії "Дойна і жайворонок"
5. Фантазія на тему української народної пісні "Ніч яка місячна", музика: Я. Табачник 
6. Весняна хора, музика: В. Раду 
7. Українська народна полька
8. Пісня і танок, музика: К. Данькевич 
9. Буковинські коломийки, музика: І. Міський 
10. Єврейський танок "Ша стіл", музика: А. Бизов 
11. Угорський танок, музика: Я. Табачник 
12. Плескач, музика: Я. Лапинський
Хиты Продаж

Переводчик

Russian English German Ukrainian

счетчик live